בוחרים צלם בדרך לחופה

בוחרים צלם בדרך לחופה

לא פעם זוגות דוחים לסוף דווקה את החשוב באמת את הצלם. הרי אחרי שטעם הסטייק העסיסי וצליל השיר ההוא מהריקוד יעלמו מה שישאר לכם לעד אלה האלבום והוידאו שיזכירו לכם כל פעם מחדש את הקסם

מזל טוב חוגגים אירוע בקרוב!

בטח כבר ביקרתם באולמות וגנים היפים ביותר. בחרתם את ההרכב או ה דיג\'יי התותח ביותר,

טעמתם את המנות הטעימות ביותר..

רגע… אתם מתפשרים על הצלם.

הרי הצלם הוא אחת הבחירות החשובות אם לא החשובה ביותר.

לא מעט זוגות משאירים את הצלם כאופציה אחרונה ולא חשובה אך לאחר האירוע יוצאים מאוכזבים.

כי לאחר שהאורחים יבוא יגידו וואו גדול על האולם או הגן שבחרתם יטעמו מה מטבח הגורמה של השף,

יזיעו וירקדו לצלילי המוסיקה העדכנית ביותר תגיע שעת הסיום. ושם לאחר כמה ימים גם אתם לא תזכרו את טעם הסטייק העסיסי, ואת השיר שקפצתם יחד או אולי זה הסלאו שריגש.

פה הצלם שלכם ניכנס לפעולה. הרי מה שימשיך איתכם הלאה זה האלבום והסרט אז כשתצפו בהם כן תזכרו בשיר ההוא , בחברים ששמחו איתכם וברגעים המרגשים כל כך שמעכשיו בזכות הצלם יהו איתכם שנים הלאה. שם נימדד צלם טוב עם חושים לתפוס את הרגע הנכון בזמן הנכון ולהעביר בעדשת המצלמה את הקסם אליכם לאלבום ולעלות לכם חיוך מרגש כל פעם מחדש. כאן עורך וצלם וידאו טוב ידע לתפוס את הדמעה של הסבתה שכלכך ציפתה לרגע לראות אותך מתחת לחופה כאן תראי איך בעלך לעתיד התרגש שענד לך את הטבעת, כאן פתאום תשים לב שזאת אהבת חייך גם הזילה דמעה כש כיסית לה את ההינומה.

כאן הצלם עושה את ההבדל.

שלכם ציון בראון

כמה טיפים לבחירת צוות צילום:

כיום יש בארץ המון צלמים טובים, חלקם יותר חלקם פחות , כתוצר מוגמר רובם יביאו עבודה סבירה ומספקת.

אך איך להבדיל צלם מקצועי מ"חפר" שהיום צלם אתמול דיג\'יי ולפני כן בכלל בעל חנות ירקות" שבשבילו זאת לא אהבה אלה עוד דרך להיתפרנס.

יש צלמים שמחזיקים חנות צילום בין היתר ומוכרים סרטי צילום וכו.. , יש וותיקים עוד משנות ה80 עם ניסיון רב, יש חדשים אנרגטיים וצעירים, יש כאלה שעובדים מתוך הסטודיו ומצלמים גם דברים אחרים כגון אופנה ופרסום. אז את מי לבחור.?

א\'- וודאו שהצלם אכן הוא הצלם ולא מציג לכם אלבום דיגיטלי יפה מוכן מבית דפוס ומקבץ של צילומים שנעשו בשבילו ע"י צלמים שכירים ונועדו רק לפרזנטציה.

ב- בקשו לראות כמה עבודות ו גם חומרי גלם מאירועים אחרונים ולא רק 2 אלבומים שמונחים במיוחד בשבילכם וכל תמונה ניבחרה בקפידה

. צפו גם בתמונות על צג המחשב או מסך LCD .

ג- בדקו מי בדיוק יהיה באירוע שלכם מי הצלמים איזה צוות. יש הרבה צלמים שמשתמשים בצלמי פרילנס ( צלמים חופשיים שמצלמים עבור כמה עסקים) באותו היום דווקה יהיו אצל המתחרה , בדקו מה חלקו של בעל העסק בצילום עצמו מה הוא מצלם ובמה מתמחה.

בדקו איזה ציוד יהיה בהכנות בנוף ובארוע עצמו סאונד שיתחבר להגברה צוות מדוגם ומנוסה.

ד.- מה הזמנים שתקבלו את העבודה לאחר האירוע זה לא פחות חשוב! יש בעלי עסקים שמאד נחמדים בסגירת העיסקה אך לאחר שקיבלו את התשלום זה הופך למרדף אחרי מה שמגיע לכם.!!!

על תתפתו על המחיר הזול ביותר בשוק לפעמים מה שזול עולה בסוף יקר.

על תתביישו לבקש לראות עבודות וידאו אחרונות שזוגות קיבלו צילומי נוף קליפים צילומי כתובה וחופה.

בדקו את סוגי האלבומים ואיכויות האלבומים דיגיטליים יש בשוק עשרות דגמים עם הבדלים גדולים במחיר.

נסו להיות יותר מעורבים בהפקת הסרט שלכם והאלבום שלכם כי בסוף הרי זה יהיה רק שלכם ובשבילכם. אם יש שיר שאתם מאד אוהבים ורוצים אותו בקטע הקליפ או הנוף תתעקשו עליו עורך וידאו טוב יודע להפיק את הטוב ביותר ולא ננעל על שטנצים מוכנים.

שיהיה במזל טוב

צוות הצילום של ציון בראון.

כי על החשוב באמת לא מתפשרים